Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

Dolnośląska Konwencja SLD.

dodano 2014-04-06 13:19 w kategorii: Ludzie

Dolnośląska Konwencja SLD  odbyła się 5 kwietnia 2014r . we Wrocławiu .Podczas konwencji   udzielone zostało   absolutorium  Zarządowi Województwa  .W trakcie konwencji  zostali zaprezentowani również  kandydaci do Europarlamentu .Naszym kandydatem  do Europarlametu jest oczywiście Wojciech Chadży aktywny samorządowiec, radny Jeleniej Góry, doświadczony i odpowiedzialny polityk ,który stanął na czele naszej licznej grupy delegatów . Więcej informacji  na ten temat znajdziecie w linkach poniżej …..

 

http://wyborcza.pl/1,75478,15747853.html

http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/3392207,sld-zaprezentowalo-liste-do-eurowyborow-na-jedynce-lidia-geringer-de-oedenber,1,1,id,t,sm,sg.html?cookie=1#galeria-material

 Komentarze

Wydarzenia

 • Uroczystości związane z 73. rocznicą Bitwy pod Gruszką

  godzinę temu

  24. września odbyły się uroczystości związane z 73. rocznicą Bitwy pod Gruszką. Organizatorem był Sojusz Lewicy Demokratycznej, który co roku przypomina mieszkańcom regionu o tej bitwie. W uroczystościach wzięli udział m.in.: Przewodniczący SLD Włodek Czarzasty, Sekretarz Generalny SLD Marcin Kulasczytaj więcej»

 • Zemke: Propagandowy prestiż bez konkretów

  4 godziny temu

  - Przy okazji wizyty szefa MON w Pentagonie powinny paść deklaracje, które będą miały przełożenie na jakość polskiego wojska. Ich brak każe przypuszczać, że spotkanie ministra Macierewicza z sekretarzem obrony USA miało wymiar polityczno–propagandowy – mówi w rozmowie z Onetem Janusz Zemke, europoseczytaj więcej»

 • Liberadzki: AfD nie jest dobrą alternatywą

  4 godziny temu

  - Dwie partie wiodące powinny po tej wielkiej koalicji się rozejść i stworzyć zdrową alternatywę – powiedział prof. Bogusław Liberadzki komentując sondaże exit poll po wyborach Niemczech.czytaj więcej»

 • Czarzasty: Nie podpiszę się pod hasłem "znienawidzić elektorat PiS-u”

  3 dni temu, 2017-09-22

  - Na pewno nie będę się podpisywał pod prymitywnym hasłem „znienawidzić elektorat PiS-u”, bo cokolwiek budowane na nienawiści, jest głupie i niestabilne – mówił w Radiu Dla Ciebie Włodzimierz Czarzasty.czytaj więcej»

 • Senyszyn: Donos do CBA ma odwrócić uwagę od istoty sprawy

  4 dni temu, 2017-09-21

  - PiS robi to na bezczelnego, a cała afera z donosem do Centralnego Biura Antykorupcyjnego ma za zadanie odwrócić uwagę od tych nieprawidłowości związanych z wydaniem 19 mln złotych na kampanię „Sprawiedliwe Sądy” - oceniła prof. Joanna Senyszyn komentując sprawdzanie przez CBA współpracowników premczytaj więcej»

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.